KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14381002
nr 1438 1002
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Signerad, daterad 1991, "Utmark". Akvarell, bildmått: 12x17, yttermått inklusive ram: 17x22 cm
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
30.000 kr
Såld:
20.500 kr
måndag 13 december 2021
kl 18:19:37
2.200 kr
2.400 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
4.000 kr
4.200 kr
6.000 kr
6.200 kr
10.000 kr
10.500 kr
15.000 kr
15.500 kr
20.000 kr
- Klassiska
13 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska